• Намалена цена
  • Неодамнешно
41mm corgeut црна dial сина рамки Sapphire стакло miyouta автоматско mens Види
zoom_in

41mm corgeut црна dial сина рамки Sapphire стакло miyouta автоматско mens Види

DEN 5640.00 7140.00

Количина на стоки
check Тековен

Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Колку што е можно со цел да се избегне дестинација царина,ние може да го прогласам за ниска цена.Времето во транзит : транспорт време варира со различни превозот методи и растојанието. Ви благодариме! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 14 дена на примање на нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции.5 mm Случај Материјал : Брусен Солидна 316 L не ' рѓосувачки челик случај со сини рамки 200 м отпорност на вода
Рака : 22mm кожа за на рака со deployant стил затворач Стакло : сафир стакло Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објект
превозот обвиненија.И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална статус. Политика на враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ако не примите објект по 29 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши проблем испорака.  - Тоа е Бесплатен превозот услуга!!! 1.Ве молиме изберете ви се допаѓа начинот на транспорт, објасни сте имале согласија за транспорт на време. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. Во различни земји, различни поштенски Кина Пост Воздух Mail(Кина Пост Воздух) : 15-39 Дена да пристигнат. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Превозот време за референца : DHL : 5-8 Дена да пристигнат.
Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер.Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress.

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Заврши Календар
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Отпорност На Вода Длабочина:
20Bar
Dial Дијаметар:
41mm
Бендот Должина:
22cm
Стил:
бизнис
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
Corgeut

Најдобри понуди..