• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мажите Мода Часовници Кварц SKMEI Сосема Неврзан Авто Датум Престане да се Види Аналогни Часовници Силикони Рака рачни часовници relogio masculino
zoom_in

Мажите Мода Часовници Кварц SKMEI Сосема Неврзан Авто Датум Престане да се Види Аналогни Часовници Силикони

DEN 912.00 1787.52

Количина на стоки
check Тековен


П : Колку се Превозот и Ракувањето цена?
A : ние сме испраќање со DHL или КИНА ПОСТ(систем ќе се прикажува кои превозот компанија ќе одат), исто така ни дадоа разумно попуст за други превозот метод, ве молиме да се разгледа вашиот сопствен царинење на полнење и време, тогаш можете да изберат правото превозот компанија.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.Замена ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по добивањето врати објектот.Ние ќе брод во светот освен Азија, Блискиот Исток, Италија поради одредена причина. Ако ви треба побрзо испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го цитирам екстра ЕМС плаќање врз основа на вашата нарачка тежина & дестинација, EMS трае 3-7 работни дена за повеќето дестинации во целиот свет.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.
Ви благодариме за гледање!
. Време На Испорака
САД/велика БРИТАНИЈА/Европа
7-20 дена
Канада
7-25 работни дена
Јужна Америка
15-30 дена, може да трае 4-6 недели поради строгите царинската безбедносната проверка или на врв време.
Дестинација
Прибл.EMS/UPS-от(за голема цел)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа.Тоа може да биде до 30 дена.
Превозот :
1.
Q&A
П : Колку долго може да добиете мојот производи?
О : за Сите нарачки ќе бидат испраќање во рок од 48 работни часа по добивањето на плаќање. Врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот.

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Заврши Календарот,Отпорен На Вода
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Движење:
Кварц
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
21mm
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
SKMEI
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
48mm
Случај Дебелина:
12mm
Бендот Должина:
24cm

Најдобри понуди..