• Намалена цена
  • Неодамнешно
ПОБЕДНИКОТ Воена Mens Скелет Часовници Гумена Рака Meale Автоматско Зглоб Часовници Увезени Механичко Движење Прозрачна Раце
zoom_in

ПОБЕДНИКОТ Воена Mens Скелет Часовници Гумена Рака Meale Автоматско Зглоб Часовници Увезени Механичко Движење

DEN 855.00 1583.52

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Должина:
26cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
ПОБЕДНИКОТ 054
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Шок Отпорни
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
10мм
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Материјал Тип:
Гума
Материјал Функција:
Увезени оригиналната види движење, A-класа рака & случај материјал.
Изработка Функција:
Не-токсични вакуум цинк легура позлата.Делумно Рачно Производство.
Соработка Функција:
Може да се откажат превозот, може да прилагодено ЛОГО. Добредојдовте на трговците на мало & дистрибутери.
пакет функција:
Бесплатни види кутијата( види дизајн можат да бидат различни, соодветно).
Подарок & Употреба:
Идеален подарок за Денот на Вљубените, Божик, Нова Година,Карневалот Фестивал
Испорака Услуга:
Стандард бесплатен превозот ( ePacket & Изразат се поддржани).
Водоотпорен Информации:
Секојдневно водоотпорен ( освен ако не се посебно споменати како 3ATM водоотпорен).
Прирачник За Настава:
Механички се види потреби тресење & ликвидација на проектот(НЕ НАД ЛИКВИДАЦИЈА!).

Најдобри понуди..