• Намалена цена
  • Неодамнешно
40MM PARNIS Автоматско Само-Правец на движење црна Керамички рамки Sapphire Кристал мажите се види Механички часовници 0136
zoom_in

40MM PARNIS Автоматско Само-Правец на движење црна Керамички рамки Sapphire Кристал мажите се види Механички

DEN 4061.00 4320.00

Количина на стоки
check Тековен

Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 7-15 Дена да пристигнат. Превозот : 1). Политика на враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.  - Тоа е Бесплатен превозот услуга!!! 1. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Ви благодариме! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Во различни земји, различни поштенски Кина Пост Воздух Mail(Кина Пост Воздух) : 15-39 Дена да пристигнат.Колку што е можно со цел да се избегне дестинација царина,ние може да го прогласам за ниска цена.
ДВИЖЕЊЕ : Automatic Само-Правец на движење
СЛУЧАЈ ДИЈАМЕТАР : 40mm без круна
ДЕБЕЛИНА : 14mm
СЛУЧАЈ МАТЕРИЈАЛ : Брусен 316 L не ' рѓосувачки челик случај полиран со црна Керамички рамки
ПРЕД СТАКЛО : Сафир Кристално
НАЗАД СТАКЛО : Не се прикаже Случај назад со детални гравирање
Затворач тип : Виткање Затворач со Безбедноста
Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер.Кога ќе примите вашата нарачка, плаќање по успех, ние гарантираме во 1-3 дена, превозот,Следење на броеви и превозот информации ќе бидат испратени веднаш по испорака. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 14 дена на примање на нив, за било која причина.ние само ќе одговорен за Кина царинската проблем . Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бренд Име:
Parnis
Случај Обликот:
Круг
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Dial Дијаметар:
40mm
Функција:
Шок Отпорна,Целосно Календар
Број На Модел На:
parnisy00136
Случај Дебелина:
14mm
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Должина:
20cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Најдобри понуди..