• Намалена цена
  • Неодамнешно
БОБО ПТИЦА K06 Ромите Dial Мажите Часовници Со Роза Дрвени Уникатен Кварц се Види Со Подарок Кутија
zoom_in

БОБО ПТИЦА K06 Ромите Dial Мажите Часовници Со Роза Дрвени Уникатен Кварц се Види Со Подарок Кутија

DEN 1235.00 1583.52

Количина на стоки
check Тековен


Напомена : види е направен од природни бамбус/дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Дијаметар Големина : 45mm Материјал : Природно Дрво, Бамбус & Метал рачно изработени, Единствена, Аналогни, Кварц, Светло & Економски, Удобно & Здравје
Капка s колкот и wholesales
Капка брод и кој lesales и двете сме lcomed.
За капка брод, ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.
За wholesales, ние може да го понуди на попуст и бесплатна изразат испорака во рок од 4-7 работни дена.
Како да ги пратите на пакет
Можете да ги пратите вашите пакет со следење на број преку оваа веб-страница : http : //www.17track.net/en
Дали има некој Царина
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, може да биде царинската данокот кој треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Како да се прошири на купувачот заштита време
Ако вашиот купувачот за заштита на времето истекува, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас да се продолжи.
Oversea Испорака
За некои производи, ние акции во САД, Шпанија и Русија склад. Корисниците лоцирани во оние земји може да изберат брод од локалните склад.
САД Магацин (USPS) : во рок од 7 дена
Шпанија Магацин(Entre gal Локални) : во рок од 7 дена
Шпанија Магацин(Евро-бизнис парцела) : во рок од 15 дена
Русија Магацин(IML express) : во рок од 15 дена

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Материјал:
Дрвени
Број На Модел На:
BBEK06
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Dial Дијаметар:
43mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
10мм
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
25cm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Се прилагодите:
Yes
Пол:
Мажи

Најдобри понуди..