• Неодамнешно
Дигитални Mens рачен часовник Аналогни S Шок Мажите воена војска Види отпорен на вода Датум Календар LED Спорт Часовници relogio masculino
zoom_in

Дигитални Mens рачен часовник Аналогни S Шок Мажите воена војска Види отпорен на вода Датум Календар LED Спорт

DEN 870.24

Количина на стоки
check Тековен


Дигитални Mens рачен часовник Аналогни S Шок Мажите воена војска Види отпорен на вода Датум Календар LED Спорт Часовници relogio masculino

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен на Вода,Rattrapante,Повеќе Време Зона,Хронограф,Шок Отпорни,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Плива,LED дисплеј,Нуркач
Движење:
SMART
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
SMAEL
Бендот Должина:
23.7 cm
Спорт Тип:
Пешачење
Број На Модел На:
G0047
Стил:
Спорт
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Пол:
Мажи
Случај Материјал:
Пластични
Dial Дијаметар:
51mm
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Бендот Ширина:
23mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
17mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex

Најдобри понуди..