• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 парчиња 1/4 Дијаметар Кану Flute и Мушка Рутер Малку сет Машини за Сечење Алатки-1/4 месо тело
zoom_in

2 парчиња 1/4 Дијаметар Кану Flute и Мушка Рутер Малку сет Машини за Сечење Алатки-1/4 месо тело

DEN 742.00 824.16

Количина на стоки
check Тековен


2844024264209450 Binoax-Жешка Slaes US $ 6.40 /set US $ 1.71 /парче US $ 1.74 /парче US $ 6.99 /set US $ 3.98 /парче US $ 17.60 /парче US $ 6.90 /парче US $ 3.98 /парче US $ 19.99 /парче US $ 3.95 /set US $ 14.63 /парче US $ 16.79 /парче US $ 17.17 /set US $ 4.91 /парче US $ 3.20 /парче US $ 7.84 /парче US $ 3.81 /set US $ 1.60 /парче US $ 8.53 /парче US $ 11.88 /парче
Тип : рутер малку
Материјал : YG6 X легура на ножот
Боја : како на сликата покажува
Месо тело со дијаметар : за 1/4"
Машина со дијаметар : околу 1-1/2"
Flute рутер малку должина : околу 1-3/4"
Мушка рутер малку должина : околу 2-1/8"
Количина : 2 парчиња по поставување
C2 Карбид Падна - Микро зрна одделение обезбедува зголемена сила и голема отпорност
На високо-одделение YG6 X мајчин легура на ножот, погоден за густина табла, дрво, МДФ, честички одбор, иверица, итн.
Идејата за Правење cedar лента, топли кади, Planters, пошумениот Кану користење interlocking запечатени работ заеднички.

Дијаметар:
1/4
Бренд Име:
RCT
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
TL01108
Обложување:
Други

Најдобри понуди..