• Неодамнешно
3.175*32-милиметри Две Директно Флејта Мелничката CNC Машина Резба Сечење Битови Крајот Мелница Секачи Алатки За Резба на Дрво
zoom_in

3.175*32-милиметри Две Директно Флејта Мелничката CNC Машина Резба Сечење Битови Крајот Мелница Секачи Алатки

DEN 129.60

Количина на стоки
check Тековен

Answer : ___________________________ Note : SHK=месо тело;ЦИР=Дијаметар на Сечење на Работ;CEL=Сечење на Работ Должина;СТЕ=Степен;OVL=вкупна Должина
Големина : 3.175*32-милиметри(SHK*ЦИР)
Вклучени :
1x Рутер Малку

Материјал:
стандардно
Тип:
стандардно
Обложување:
стандардно

Најдобри понуди..