• Неодамнешно
2 парчиња 0.2 мм hrc60 D0.2*D4*50 2 Флејта златна Микро Зрна Спирала Малку Мелничката Алатки Карбид CNC Endmill Рутер битови
zoom_in

2 парчиња 0.2 мм hrc60 D0.2*D4*50 2 Флејта златна Микро Зрна Спирала Малку Мелничката Алатки Карбид CNC Endmill

DEN 738.72

Количина на стоки
check Тековен

0 100 2 или 4 CP-D6.0 100 2 или 4 CP-D6.0 50 2 или 4 CP-D2.
Кога ќе додадете објекти во вашата кошничка, треба да проверите нив, а потоа оди напред со плаќање. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.0 75 2 или 4 CP-D1. Ако се должи на купувачот причина, вклучувајќи ги и "одбие да го потпише за пакет" или "одбиваат да платат данок" или "купувачот земја пост причина" и така натаму, купувачот мора да ги преземе сите изгуби.0 50 2 или 4 CP-Д3-D4-50 3. Ве молиме контактирајте со нас за детали.0 150 2 или 4
Погоден За :
Сечење, крајот мелничката, slotting на :
· Нерѓосувачки челик, леано железо, бакар, алуминиум, јаглероден челик, умре челик, итн;
· Тешко дрво, иверица, и др.
Објектот ќе биде испратена до твојата Aliexpress адреса на САМО. Поради безбедносни причини, тоа не е дозволено која адреса се менува преку е-маил.0 50 2 или 4 CP-D1-D6-50 1.0 150 2 или 4 CP-D8. Кина пост воздух пошта обично трае околу 15 до 37 дена, повеќе или помалку, ако за далечински регионот, тоа ќе биде малку повеќе време, ако за купувачот е прилагодено причина, тоа ќе биде малку подолго време.0 150 2 или 4 CP-D10-D10-150 10. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, обично трае околу 4-6 дена,повеќе или помалку, ако за далечински регионот, тоа ќе биде малку подолго време.0 100 2 или 4 CP-D8.0 50 2 или 4 CP-D4-D6-50 4.
Превозот термини :
Вашиот објект ќе биде испратена во рок од 2 работни дена откако ќе се потврди плаќањето примени. Ние го задржуваме правото за продажба на статијата на другите ако не плаќањето се врши 7 дена подоцна.0 50 2 или 4 CP-Д3-D6-50 3.0 75 2 или 4 CP-D1. Флејта Дијаметар месо тело со Дијаметар Флејта должина вкупна должина Флејта линк CP-Д3-Д3-50 3.0 75 2 или 4 CP-Д3.E пакет обично трае околу 7-14 дена до НАС.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.0 50 2 или 4 CP-D1. Нормално, објектот ќе биде како подарок со пониска цена.;
Карактеристики :
· Користете врвен квалитет увезени карбид волфрам челик од Тајван;
· Одлично чип отстранување ефект!
· Висока површинска заврши одлична работа!
· Долг животен век;
Начин на плаќање :
Зачувам, ВИЗА, Мастеркард, Банкарски Трансфер, Western Union и така натаму се на располагање.

Вкупна Должина:
50mm
Број На Модел На:
CP-D0.2-D4-50-HRC60
Обложување:
Калај
Дијаметар:
0.2 мм
Материјал:
Карбид
Бренд Име:
JERRAY
Тип:
Крајот Мелница
Работел материјал цврстина:
HRC60
Флејта:
2 флејта
Флејта должина:
1-1.5 mm
Вкупна Должина:
50mm
Соодветни Материјали:
нерѓосувачки челик,леано железо,Cu,Al,тешко дрво
Месо тело дијаметар:
4mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..