• Намалена цена
  • Неодамнешно
2pc 1/2 месо тело Јазик & Ритам Рутер Малку Поставување на Големи Акции за да 1-1/4 Дрво машина Tenon Машина за Машини Алатки
zoom_in

2pc 1/2 месо тело Јазик & Ритам Рутер Малку Поставување на Големи Акции за да 1-1/4 Дрво машина Tenon Машина

DEN 955.00 1005.60

Количина на стоки
check Тековен

Опис
Намалување совршено опремени јазик и жлебот зглобовите. Идеален за дрво тротоарите, wainscot ламперија и shaker стил панел врати. Да ги користите овие големи секачи за прекумерно акции да 1-1/4".Сет вклучува посебен јазик и жлебот битови елиминирање на составување за секој намали. Највисок квалитет, 3 крило карбид секачи. Целосно затворен имајќи водичи. 1/2" месо тело. Малку Спецификации МАТЕРИЈАЛ : Карбид Падна БРОЈОТ НА БИТОВИ : 2 месо тело ГОЛЕМИНА : 1/2" СЕЧЕЊЕ ДЛАБОЧИНА : 1/2" БРОЈ НА ФЛЕЈТА : 3 МИНИМУМ АКЦИИ ДЕБЕЛИНА : 1/2" МАКСИМАЛЕН број на АКЦИИ ДЕБЕЛИНА : 1-1/4"

Дијаметар:
како се покаже слика
Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
15222
Бренд Име:
CHWJW
Вкупна Должина:
како се покаже слика
Тип:
Т-Слот За Мелење Секачи

Најдобри понуди..