• Намалена цена
  • Неодамнешно
10pcs/Set 3мм ХСС Титаниум Рутирање Ротари Мелничката Ротари Датотека Машина Висок Квалитет на Ротари Датотеки За Ротари Алатки
zoom_in

10pcs/Set 3мм ХСС Титаниум Рутирање Ротари Мелничката Ротари Датотека Машина Висок Квалитет на Ротари Датотеки

DEN 143.00 203.52

Количина на стоки
check Тековен


Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Одлично за занает, airfix моделирање, дома, поправки и сл дека името на таа.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Пакет се вклучени :
10pcs x ротари датотеки
Answer : ___________________________ Note :
Неправилната форма на главата, бидејќи на производот, така износот на различни пристапи не се со иста големина, димензии се за повикување само.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
HG0012032
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : ХСС
Месо тело : околу 3мм
Боја : како на сликата покажува
Количина : 10pcs по поставување
Тип 1 : Титаниум слој, анти-оксидација, повеќе погоден за носене
Тип 2 : Гравирање Алатка
Тип 3 : Дрво Крајот Мелење Машина
Тип 4 : Fraise Carbure
Тип 5 : ХСС Ротари Датотеки Сет
Тип 6 : Мелење Ротари Брус Датотека
Тип 7 : 10pcs Брус Малку Мелница
Тип 8 : Ротари Брус Ротари Rasp
Тип 9 : Ротари Алатка
Тип 10 : Микро Поправка Алатки
Карактеристики :
Микро-дупчење или сечење дел е предвидено во разни форми
Должина на материјалот ефикасно да се справи со околу 39mm
10pcs сет на Мелење Рутирање Битови
Сите опремени со 3мм дијаметар mandrels ќе одговара на повеќето ротари алатки
Овие 10 ХСС Рутирање Битови се совршен за сите видови надвор работи како Модел одлуки и слично.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Титаниум слој, анти-оксидација, повеќе погоден за носене.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.

Број На Модел На:
ротари датотека
Бренд Име:
Mayitr
Материјал:
High Speed Челик
Вкупна Должина:
Ротари датотеки сет
Дијаметар:
Месо тело
Обложување:
Други
Тип:
ротари брус

Најдобри понуди..