• Намалена цена
  • Неодамнешно
GX02-7,Нови Битлси Ултразвучно Овлажнител USB Автомобил Овлажнител Мин Арома на Етерични Масла Diffuser Ароматерапијата Магла Создателот Дом Канцеларија
zoom_in

GX02-7,Нови Битлси Ултразвучно Овлажнител USB Автомобил Овлажнител Мин Арома на Етерични Масла Diffuser Ароматерапијата

DEN 1961.00 2064.00

Количина на стоки
check Тековен


Humidier * 1
USB линија * 1
Производ кутија * 1
Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

сертификација:
CE,RoHS
Контрола На Влажноста На Воздухот:
Допрете тип
Humidification Метод:
Магла Празнење
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Инсталација:
USB
Бренд Име:
PBIBAY
Бучава:
Времето Функција:
Yes
Времето на пазарот:
Август-15
Обликот:
Класичен Columnar
Моќност Тип:
USB
Слаб Излез (литри / ден):
25mL/H
Класификација:
Humidification
Тип:
Топло Магла Овлажнител
Број На Модел На:
GX02
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Примена:
Humidifying Капацитет:
30ml/h
Функција:
Pureness Тип
Употреба:
Апарати за домаќинство
Магла Штекер Количина:
еден
Капацитет:
260ml
Моќност (W):
2W
Напон (V):
DC5V

Најдобри понуди..