• Намалена цена
  • Неодамнешно
GX01-3,Шарени Ултразвучно Овлажнител Етерично Масло Diffuser Арома Ламби Ароматерапијата Електрични Арома,Магла Создателот,глобална напојување за AC100-240
zoom_in

GX01-3,Шарени Ултразвучно Овлажнител Етерично Масло Diffuser Арома Ламби Ароматерапијата Електрични Арома,Магла

DEN 2873.00 4560.00

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики : Капацитет : 500ml Материјал : ПП + ABS Големина : (φ) 168mm * (H) 120mm Текст : 100 V-240 V AC Моќ : 14 W Магла : за 45 ML / h Бучава : Ултразвучно осцилација фреквенција : 2.4 МЗ Функција :
1.Humidify : humidifies воздухот во просторијата во текот на летото и зимата, освежете квалитетот на воздухот кој го дишат, ја прилагодува температурата во собата.
2.Убавина : освежува кожата и може да се земе како за нега на кожата, ја чува кожата здрава и влажна.
3.Прочисти : го неутрализира статични, намалување на инфекција на кожата.
4.Помош : арома терапија, олеснување на притисокот и олеснување на стресот
5.Декорација : се загрева атмосферата во собата со додавање на парфем или етерични масла во atomizer
Апликации :
Салон за убавина, СПА, Јога, Спална соба, дневна соба, конференциска сала, канцеларија, прифатниот центар, коридор, пет соба, тоалет, бебе соба, хотел, во болница или на било кои други приватни/јавни места.
Пакување вклучуваат :
1 x Ултразвучно Дома Арома Овлажнител Воздух Diffuser
1 x адаптер за полнење
1 x Кутија
1 x Инструкции
Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

сертификација:
CE,RoHS
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Бренд Име:
PBIBAY
Бучава:
Времето Функција:
Yes
Времето на пазарот:
Август-15
Обликот:
Класичен Columnar
Слаб Излез (литри / ден):
45ml/h
Моќност Тип:
A. C. Извор
Класификација:
Humidification
Инсталација:
Tabletop / Преносни
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Број На Модел На:
GX01
Humidification Метод:
ултразвучно
Humidifying Капацитет:
30ml/h
Примена:
31-40㎡
Моќност (W):
14w
Употреба:
Апарати за домаќинство
Капацитет:
4.1-6L
Функција:
Ароматерапијата
Магла Штекер Количина:
еден
Контрола На Влажноста На Воздухот:
Механички
Напон (V):
100-240V

Најдобри понуди..