• Неодамнешно
6pcs/многу Челик Стрелаштво Стрелка Broadheads Поени 154 Жито за Самострел Соединение Лак и Стрела Отворено Лов Снимање Стрелките Совети
zoom_in

6pcs/многу Челик Стрелаштво Стрелка Broadheads Поени 154 Жито за Самострел Соединение Лак и Стрела Отворено

DEN 479.52

Количина на стоки
check Тековен


6pcs/многу Челик Стрелаштво Стрелка Broadheads Поени 154 Жито за Самострел Соединение Лак и Стрела Отворено Лов Снимање Стрелките Совети
Опис На Производот :
Предмет : 100% сосема нов и висок квалитет
Име : Broadheads
Боја : Црна
Материјал : Челик
Должина : Околу 5.8 cm (прибл 2.3 инчи)
Завртка навој дијаметар : Околу 4 мм
Тежина : Околу 10 g (околу 154 жито)
Погоден за : Самострел,соединение извивам лак,takedown долг лак
Пакетот Вклучува :
6x Broadheads

Бренд Име:
Д&П
Пердув Материјал:
Пластични
Употреба:
Лов
Вратило Материјал:
Стаклени Влакна
Број На Модел На:
A016LXJT
Точка Материјал:
Челик
Тип:
Стрелката
производител:
Кина
Име:
broadheads
боја:
Црна
Материјал:
Челик
Должина:
approx 5.8 cm (approx 2.3 inch)
Завртка навој дијаметар:
околу 4mm
Тежина:
approx 10 g (approx 154 grain)
Погоден за:
самострел,соединение извивам лак,takdown долг лак
Пакет:
6 компјутери глави
is_customized:
yes

Најдобри понуди..