• Намалена цена
  • Неодамнешно
Воена Акција 18:1 Оригинал вртежен момент Брзина-up Опрема Поставена за Вер.2 / 3 AEG Airsoft Менувачот
zoom_in

Воена Акција 18:1 Оригинал вртежен момент Брзина-up Опрема Поставена за Вер.2 / 3 AEG Airsoft Менувачот

DEN 806.00 959.52

Количина на стоки
check Тековен

Воена Акција 18 : 1 Оригинал вртежен момент Брзина-up Опрема Поставена за Вер.2 / 3 AEG Airsoft Менувачот Функција : Замени Marui Оригиналната Брзини со оваа надградба Голема Брзина Опрема со Висока Брзина Тип ќе се зголеми стапката на оган, најдобро може да се користи со повисок напон на батеријата прават погоден за висок вртежен момент пролет Погоден за Airsoft AEG модели со Верзијата 2 И 3 Менувачот се Вози Сооднос : 18 : 1 Погоден Пролет : M110-M150 Препорачуваме Батеријата Напон : 12 V или Над Производителот : Воена Акција

Број На Модел На:
опрема поставување

Најдобри понуди..