• Намалена цена
  • Неодамнешно
Воена Акција M100 M110 M120 M130 M140 M150 M160 M170 M190 Надградба на Пролет за Airsoft AEG
zoom_in

Воена Акција M100 M110 M120 M130 M140 M150 M160 M170 M190 Надградба на Пролет за Airsoft AEG

DEN 353.00 470.40

Количина на стоки
check Тековен

Воена Акција M100 M110 M120 M130 M140 M150 M160 M170 M190 AEG Пролет за airsoft Marui G&P G&G ИДЕНТИЧЕН М4 АК М16. G36 Месеци Додатоци МА Пролет За AEG Airsoft Marui G&P Кралот Оружје Класичен Војска VFC Целосна Метална Конструкција за Надградба Пролет врвен Квалитет Airsoft Електричен Пиштол Пролет Големи Боја : Sliver Изграден Материјал : Метал Производителот : Воена Акција

Број На Модел На:
Пролет
Водич Должина:
10/25cm
Водич Тип:
Пролет

Најдобри понуди..