• Намалена цена
  • Неодамнешно
TriRock Нови Црна 10 инчен Стегање Железнички Планината Систем Слободен Лебдечки Клучните Современи Handguard Тенок Одговара .223 Rilfe Бесплатен Превозот
zoom_in

TriRock Нови Црна 10 инчен Стегање Железнички Планината Систем Слободен Лебдечки Клучните Современи Handguard

DEN 1843.00 2303.52

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
Модел Бр. : NSRB-FH-10 Црна
Материјал : T6 6061 Алуминиум
Боја : Црна
Handguard Железнички Должина : 10 инчи / 255 mm
Челик барел орев вклучени
Барел Орев внатре дијаметар : 1.02" (26 mm)
Барел Орев надворешен дијаметар : 1.35" (34.4 mm )
Барел Орев Тема Спец. : 1-1/4-18 unc завршетоци со
Издржливи елоксирани црна мат финиш
Лесно да се инсталира
Пакетот вклучува :
1 x 10" handguard железнички
1 x Ален копче
1 x Челик Барел Нут
Производ Сајтот :

Број На Модел На:
NSRB-FH-10

Најдобри понуди..