• Намалена цена
  • Неодамнешно
ohhunt Пакет на 3 компјутери AR 15 Пушка Додаток Единство Тактички Мулти Цел Picatinny Железнички Планината Поставите Боја Тен Црна За Handguards
zoom_in

ohhunt Пакет на 3 компјутери AR 15 Пушка Додаток Единство Тактички Мулти Цел Picatinny Железнички Планината

DEN 469.00 493.92

Количина на стоки
check Тековен

Нарачки ќе бидат откажани и неплатени објект спор поднесени ако плаќањето не се примени во рок од 10 дена од купувањето. Ние брод во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. Производ бродови директно од Кина преку воздухопловната и испорака,времето За испорака ќе биде зависи од различни дестинација. Ние брод во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. Ве молиме овозможи до 10 работни дена за враќа да бидат обработени. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. ПРЕВОЗОТ : Ние се нудат стандарден рамна стапка за превозот цената на светот. За било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем, и производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, UPC бар-код, пакувањето и сите додатоци. Нарачки ќе бидат откажани и неплатени објект спор поднесени ако плаќањето не се примени во рок од 10 дена од купувањето.
Ние прифаќаме aliexpress плаќање само. Сериозни понудувачи само, ве молам. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање на производ цена помала од S&H во рок од 14 дена од денот на купувањето.Ohhunt Пакет на 3 компјутери AR 15 Пушка Додаток Единство Тактички Мулти Цел Picatinny Железнички Планината Поставите Боја Тен Црна За Handguards
Карактеристики : Алуминиум contruction се Инсталира било foregrip, ласерски или светло врз него Одговара за 20mm стандард железнички Карактеристики : Материјал : Алуминиум Тежина : 110g Боја : Црна
Трговија на големо : Ние поддршка на големо,ве молиме контактирајте со нас ако треба да увоз со маса количество ПЛАЌАЊЕ : не прифаќаме aliexpress плаќање само.

Бренд Име:
ohhunt
Водич Должина:
Други
Број На Модел На:
Железнички Покрие Рака Guard
Водич Тип:
железнички планината
Тип:
Железнички Покрие Рака Guard
Планината Големина:
picatinny железнички
Материјал:
Алуминиум
боја:
Тен,ЦРНА
Тежина:
110g
Користат За:
Handgards
Направен во :
Кина

Најдобри понуди..