• Намалена цена
  • Неодамнешно
BAIGISH 12X45 BAK4 Multilayer Слој на слаба светлина ниво Ноќ Визија лов Стандарден Воен Двоглед Телескоп Поле-очила
zoom_in

BAIGISH 12X45 BAK4 Multilayer Слој на слаба светлина ниво Ноќ Визија лов Стандарден Воен Двоглед Телескоп Поле-очила

DEN 3195.00 6144.00

Количина на стоки
check Тековен

И гледа во целта движат често, или рака се тресат. Ви препорачуваме да ги набљудуваат по еден период на време . па ве молиме да ни веруваат . ќе добиете она што ви се допаѓа !
5. Колку метри можам да видам кога користите двоглед?
Кога користите двоглед, растојанието се зависи од целта големина,временските услови.
Ние ќе се стави на воздушен балон филм за заштита на стоката . очите се премногу блиску до окуларот или се премногу далеку од окуларот
3) Прв пат да го користат не можат да се прилагодат на телескоп зголемување. Тоа ќе ја оштети додека на превозот ?
Еве ние се провери секој двоглед пред превозот ,за да се осигури секој се во добар квалитет , и ние ќе се стави на воздушен балон филм за да го заштити .
Добредојдовте голема цел. Јас може да се види целта во вечерните часови ? Дали има визија ноќ ?
Телескоп е чиста оптички инструменти .
Добредојдовте на dropshipping цел . види зборот на билборд околу 1000meters. Како за сликата дефиниција ?
Сликата дефиниција, исто така, се однесуваат на целта големина.треба проверете клиенти име ,адреса ,телефонски број се сите во право . нејзините карактеризира да се набљудуваат со цел јасно да се со користење на надворешни слабо светло . тоа не може да се користи под средина на сите црна . на пример : Осветлување, концерт осветлување, улична светилка, месечината, starlight
4. Ако ви треба повеќе од нашите производи .
2) излез ученик, на далечина не се прилагодени добро. Зошто се чувствувам вртоглавица кога го користите ?
Причините се како што следува :
1) Повеќето случаи се рунда десното око диоптрија не се прилагоди добро, доведе до слики замаглување. ние може да биде вашиот најдобар избор !
ве молиме прочитајте ја производи воведување и проверка на сликата внимателно подолу :
Тип 12x45 Зголемување 12 X Јасна цел отворот 45mm поле на гледање 93m/1000m Излез Ученик дијаметар 3. Понекогаш и во добри временски услови , можете да ги видите околу 2000 метри.

Бренд Име:
BAIGISH
Број На Модел На:
12X45
Тип:
Двоглед
боја:
Црна
Големина:
192X175X65MM
Тип:
12X45
Зголемување:
12x
Јасна цел отворот:
45mm
поле на поглед:
93m/1000m
Излез ученик дијаметар:
3.75 mm
Во Близина На Фокусна Далечина:
5m
Тежина:
725g
Фокусирајќи систем:
Централната регулирање на воланот

Најдобри понуди..