• Намалена цена
  • Неодамнешно
0.965 45-Степен Астро Телескоп Дијагонала Адаптер Превртена Слика Призмата Објектив за Астрономски Телескоп Окуларот
zoom_in

0.965 45-Степен Астро Телескоп Дијагонала Адаптер Превртена Слика Призмата Објектив за Астрономски Телескоп

DEN 390.00 520.32

Количина на стоки
check Тековен


3)ве Молиме контактирајте со нас ако било какви проблеми со производот(s) кога имаш парцела веднаш. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.(Време на испорака : 15-35 дена)
Забелешка : Повеќето области на Бразил,Ruassia потрае повеќе од 50 дена,ве молиме почекајте трпеливо. Супер лесен за употреба : Само да ја вметнете во 0. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1) го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.965" дијаметар : Одговара за 0.
ЗА ИСПОРАКА
1)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Тело материјал : Главно Пластика,оптичко стакло леќа,да обезбеди јасна и остра слика. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5) Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за царинска задоцнување или данок. Пакет содржи : 1 X 45-Степен Дијагонала Адаптер
ЗА ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Тежина : 30g Удобен за носење.965" окулар со шраф.
Карактеристики : Стандард 0.

Тип:
Monocular
Бренд Име:
Datyson
Број На Модел На:
5P0081

Најдобри понуди..