• Намалена цена
  • Неодамнешно
0.8 cm*10m Портокал цвет лозата Тенок washi лента DIY декорација Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента Училиште Канцеларија Снабдување
zoom_in

0.8 cm*10m Портокал цвет лозата Тенок washi лента DIY декорација Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента

DEN 36.00 48.96

Количина на стоки
check Тековен


пакет : 1pcs/многу
Вкупна должина : 10m ширина : 0.8 cm
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$2.09
$1.18
$1.18
$1.18
$1.18
$1.97
$1.26
$4.99
wy-приклучок-крај

Тип:
селотејп
Бренд Име:
BLINGIRD
Селотејп Тип:
washi лента
Број На Модел На:
TAP74
Pcaking:
1pcs/многу
Големина:
0.8 cm*10m

Најдобри понуди..