• Намалена цена
  • Неодамнешно
1.5 cm Едноставна Сидро washi лента маскирање лента DIY декорација Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента Училиште Канцеларија Снабдување
zoom_in

1.5 cm Едноставна Сидро washi лента маскирање лента DIY декорација Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање

DEN 45.00 60.48

Количина на стоки
check Тековен


пакет : 1pcs/многу
Вкупна должина : 10m ширина : 1.5 cm
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.18
$1.88
$1.97
$1.97
$1.97
$1.97
$4.99
$1.97
wy-приклучок-крај

Тип:
селотејп
Бренд Име:
BLINGIRD
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
TAP53
Pcaking:
1pcs/многу
Големина:
1.5 cm*10m

Најдобри понуди..