• Намалена цена
  • Неодамнешно
2cm*5m Бонбони Поезија Цртан филм washi лента DIY декоративни scrapbooking излет маскирање лента селотејп етикета налепница канцелариски
zoom_in

2cm*5m Бонбони Поезија Цртан филм washi лента DIY декоративни scrapbooking излет маскирање лента селотејп етикета

DEN 50.00 69.60

Количина на стоки
check Тековен


започнете
крајот
Материјал : Хартија
Големина : 5 M Должина ,wideth 2 CM
Пакет : 1 x Washi Лента

Тип:
селотејп
Бренд Име:
Viety
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
&

Најдобри понуди..