• Намалена цена
  • Неодамнешно
3PCS/Многу Мешана Боја Јапонски Washi Лента Поставена во Пастелни Банер Модели Декоративни Лепило Маскирање Хартија Ленти
zoom_in

3PCS/Многу Мешана Боја Јапонски Washi Лента Поставена во Пастелни Банер Модели Декоративни Лепило Маскирање

DEN 78.00 82.08

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал : хартија Модел печатење јасно, не исчезнат Хартиена трака, може да ја напишете во погоре, фина хартија заградени, мала големина, може да се стави во молив торба Може да се користи како рака сметка, собирање и DIY, едноставна и практична Лента може да биде рака-искинати, можете исто така да користите ножици исечете, материјал силна жилавост, оставајќи нема остатоци лепак Богата модели и бои, така да не треба премногу мисла, може да се стави една убава исклучителна ракотворби Не само што можат да бидат декорирани, но, исто така, направи запечатување паста, етикетата налепници, декорација книги, чаши, честитки и толку многу соодветно, леплива
Слики :
Answer : ___________________________ Note :
1.Некои слики изгледа како поголем големина,ве молиме да забележите точниот предмети големина. 2.Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти, мониторот е осветленоста и контрастот, бојата на производи може да биде некое мало различни меѓу нашите фотографии и вистински објектот ќе добиете. Ние го цениме вашето разбирање.
5208111702876257 Опис :

Тип:
селотејп
Бренд Име:
DUANGUANG
Селотејп Тип:
washi лента
Број На Модел На:
Должина 10M ,Ширина 1.0 CM

Најдобри понуди..