• Неодамнешно
Супериорен квалитет НОВИ Делови За Поправка СИГМА 17-35mm 17-35 мм Леќа Отворот Flex Кабел ( За CANON Конектор)
zoom_in

Супериорен квалитет НОВИ Делови За Поправка СИГМА 17-35mm 17-35 мм Леќа Отворот Flex Кабел ( За CANON Конектор)

DEN 312.00

Количина на стоки
check Тековен

За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот)
.Супериорен квалитет НОВИ Делови За Поправка СИГМА 17-35mm 17-35 мм Леќа Отворот Flex Кабел ( За CANON Конектор)
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери.

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За СИГМА 17-35mm 17-35 mm
Бренд Име:
DH
Компатибилен Бренд:
сигма

Најдобри понуди..