• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови LH-DC70 Дигитални Леќи на Камерата Худ Цвет Сенка За Canon PowerShot G1 X G1X Full HD Висок Квалитет
zoom_in

Нови LH-DC70 Дигитални Леќи на Камерата Худ Цвет Сенка За Canon PowerShot G1 X G1X Full HD Висок Квалитет

DEN 192.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен

ние ќе ви даде врати ID. Покрај тоа, од крајот на објективот е продолжен, исто така ќе добиете дополнителна корист на некои екстра заштита од случајно влијание.
Гаранција 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот)
Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет). Посветен леќа худ е дизајниран за совршено да се совпаѓаат со специфични фокусна должина на објективот тоа беше дизајниран за. Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење.
КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.
Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот.
Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена.
Леќа капи блок страна сјајот и зголемување на заштита обезбедено од страна на филтри за леќа површина и прстен. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.
Пратката ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце. Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете.
Превозот
Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат.
Нови LH-DC70 Дигитални Леќи на Камерата Худ Цвет Сенка За Canon Моќ-Shot G1 X G1 X Full HD Висок Квалитет
Функција :
LH-DC70 Леќа Хауба за Canon G1 X е посветен леќа худ дизајниран за употреба на CAN0 N G1 X камера. А Т или други Даноци). Леќа капи се главно дизајнирани за да се спречи несаканите скитници светлина од внесување на објективот, со проширување и засенчување на крајот на објективот.
Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V.

Компатибилен Бренд:
CANON
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
LH-DC70 на Камерата Леќи на Хауба
Бренд Име:
ikacha
Број На Модел На:
LH-DC70 на Камерата Леќи на Хауба
се применуваат:
За Canon PowerShot G1 X G1X Full HD

Најдобри понуди..