• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла 3D Benumbed Мачка 7 Боја се Менува LED Ноќ Светлина Илузија Маса Светилка Бебе Дете Спална соба Дома Декор Најдобар Пријател&Одмор Подарок
zoom_in

Топла 3D Benumbed Мачка 7 Боја се Менува LED Ноќ Светлина Илузија Маса Светилка Бебе Дете Спална соба Дома

DEN 403.00 671.04

Количина на стоки
check Тековен

Притиснете го допрете копчето за да минатата боја, потоа притиснете го повторно, авто боја се менува режимот на работа.4 kg
ABS База : 8.h/24 часа; LED животен век : 10000hours
Тоа може да се стави во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафуле, ресторан и слично како декоративни светлина. Притиснете, и трето, една боја светне или можете да го промените режимот преку далечински управувач.
Носат-отпор ,не исчезнат .
Забелешка : Батеријата е поддржан
Купи 5 компјутери, се 5% попуст
Напомена : Акрилик двојно страни со заштитна фолија,тоа може да штити од гребнатини, ве молиме да се искине заштитна фолија пред да го користите
Може да се стави во топла вода за половина час, а потоа во заштитна фолија ќе биде полесно да се откине .
Тип : 3 D мрзливост Маса Светилка
Напон : 5 V
Моќност : 0.69 инч
Големина : 21*15*6cm
Животен Век : Над 10 милиони часа
Поддржано Од : USB(Адаптери не се вклучени) или 3 AA Батеријата
Пакетот Вклучува :
1x Акрилик Плоча
1x ABS База
1x USB кабел
1x Далечинска контрола
Напомена : Акрилик двојно страни со заштитна фолија,тоа може да штити од гребнатини, ве молиме да се искине заштитна фолија пред да го користите
Може да се стави во топла вода за половина час, а потоа во заштитна фолија ќе биде полесно да се откине . Притиснете, и трето, една боја светне
Автоматски боја менување на режимот. Моќ поминуваат : 0. Моќ поминуваат : 0.
Автоматски боја менување на режимот.5 W
Материјал : Акрилик & ABS
Тежина : 0.
Купи 5 компјутери, се 5% попуст
Забелешка : Батеријата не е поддржан
Метод на работа : on / off / on, бојата не се промени автоматски
Пакетот Вклучува :
1x Акрилик Плоча
1x ABS База
1x Switch Копчето
USB Допир Прекинувач : 7 Промена на Бојата(Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан, Виолетова, Бела) може да се прилагодливи една боја или шарени тебе
Допир копче : Притиснете едно време, една боја светлината нагоре, притиснете го повторно, тоа се исклучи.

боја:
Вклучете еден 3 Боја, Еден Допир 7 Боја, Контролер 7 Боја
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип:
Атмосферата
Тело Материјал:
ABS
Обликот:
Животните
сертификација:
ДСА,CCC,CE
Број На Модел На:
HYD
Употреба:
празник
Енергија:
Допир
Извор На Енергија:
Сува Батеријата,DC
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
amroe
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Тип На Батерија:
AA
Wattage:
0-5W
Напон:
5V
одговараат за:
Возрасни Деца Бебе Бремени жени Сите peolple
квалитет:
Врвен квалитет
превозот:
кина пост бесплатен превозот
Стил:
Симпатична прекрасна мода Кул

Најдобри понуди..