• Намалена цена
  • Неодамнешно
15 Led диоди DIY Шише Плута String Светла Сребрена Жица Ѕвездена Светлина За Дневна Соба Свадба на Божиќ Деца Роденден --M25
zoom_in

15 Led диоди DIY Шише Плута String Светла Сребрена Жица Ѕвездена Светлина За Дневна Соба Свадба на Божиќ Деца

DEN 50.00 71.04

Количина на стоки
check Тековен

15 Led диоди DIY Шише Плута String Светла Сребрена Жица Ѕвездена Светлина За Дневна Соба Свадба на Божиќ Деца Роденден M25 Опис : Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет !
Тип : Шише Плута String Светла
Материјал : Сребрен string, пластични
Количина : 1/6 парчиња
Оперативен напон : 4.5 V
Производ моќ : 1.2 W
Вкупно LED светилки : 15 Led диоди
Производ Должина : 2.4 Ft/28 инчи
LED Интервал : 2 инчи
Дијаметар на Плута(двата краја) : 0.6 инчен, 0.79 инчен
Моќност : 3 x LR44 Батерии (вклучуваат)
На животниот Век на батеријата : Околу 20 часа
Флексибилни сребрена жица може лесно да се изгради форми сакате. и лесно да се стави во вашиот различни шише .
Направени од високо-квалитетен материјал флексибилен и лесен за чување, низа светлина има висока осветленост, ниско ниво на зрачење и нема загадување
Апликации : Нова Година, Божиќ, Забава, Одмор, Свадба Декорација и др.
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.
Ве молиме овозможи 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење .
Пакетот Вклучува : 1/6 x Шише Плута String Светла

Абажур Боја:
Црвена
Бренд Име:
Tonewan
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
Пластични
Wattage:
0-5W
Стил:
Новина
Заврши:
Никој
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Сенка Тип:
Shadeless
Материјал:
Пластични
Боја На Каросеријата:
Портокал
Примена:
Кревет Во Соба
рамка боја:
Портокал
Приклучок Тип:
Никој
Тип На Објект:
Табела Светилки
Напон:
Other
Тип На Прекинувач:
Други

Најдобри понуди..