• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нов дизајн,Современи дрвени Ѕид Светилка Светла За Спалната соба/бања Дома Осветлување Ѕид Sconce цврсто дрво&стакло aisle ѕид осветлување
zoom_in

Нов дизајн,Современи дрвени Ѕид Светилка Светла За Спалната соба/бања Дома Осветлување Ѕид Sconce цврсто дрво&стакло

DEN 2508.00 2640.00

Количина на стоки
check Тековен


dianxiaobao_2
dianxiaobao_1

Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K) Природата Белата(3500-5500K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
База Тип:
E27
Тип На Прекинувач:
Далечински Управувач,Knob прекинувач,Сензор,Допрете On/Off Прекинувач
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
Дрво
Карактеристики:
Едноставен модерен
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
0170320-1
Гаранција:
1year
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Бренд Име:
WGNUUC
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Е dimmable:
No
Материјал:
Дрво
Број на извори на светлина:
1
Боја На Каросеријата:
Дневник боја

Најдобри понуди..