• Неодамнешно
2W 24V 12V LED 12 VOLT ЧИТАЊЕ СВЕТИЛКА
zoom_in

2W 24V 12V LED 12 VOLT ЧИТАЊЕ СВЕТИЛКА

DEN 360.00

Количина на стоки
check Тековен


Кадар на професионални дизајнери, инженери, работници стануваат се повеќе и повеќе зрели.
4)за време на Испорака : 1-10days, според количината на цел,
5) рок на Гаранција : 3 години бесплатна поправка или repalcement, без луѓето' штета.
ПОВРАТНИ информации :
Вашиот позитивен фидбек ќе биде добредојдена и ценета!
Pls контактирајте со нас пред да се даде негативна повратна информација.
Производи се движи широко :
Led ноќни читање на светлината,
Led светло за караван camper,
Led светло за морски шема,
Led светло за машина за работа,
Led светло за приказ на екранот
Најголемиот дел од производите за извоз на Европскиот пазар, Северна и Средна Американскиот пазар, исток и јужна Азија, БЛИСКИОТ ИСТОК ОБЛАСТ.производ на зелена заштита на животната средина, не ултравиолетова и инфрацрвена светлина, не произведува зрачење,не содржи штетни елементи како што се жива и олово,погоден за рециклирање
ИСПОРАКА :
1.висок квалитет led чипови , обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI/РА
2.постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон
3. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Во меѓувреме , мора да се обезбеди следење на број
2.
ПОДОБАР КВАЛИТЕТ, ПОДОБРА ЦЕНА, ПОДОБРА УСЛУГА, ПОДОБРО СРЕДИНА, се секогаш она што ни следи. Откако ќе ги примите враќа објект, кој е во оригиналниот ситуација, ние ќе рефундирање на дека вкупниот износ. (Освен некои земји и APO/FPO)
ГАРАНЦИЈА :
1 месец замена,2 година поправка
СЕ ВРАЌА/РЕКОНСТРУКЦИЈА/РАЗМЕНА :
1.
Повеќе попуст ако рефус количество ,добредојдовте контакт skype : powerledlight2005
ФАБРИКАТА ПОКАЖУВА :
Од 2005 година, МОЌТА е посветен на LED ОСВЕТЛУВАЊЕТО полиња повеќе од 10 години.
2) За примерок цел : е прифатливо, примерокот за тестирање е достапен пред најголемиот дел цел
3) Испорака тип : мали цел е дадено од страна на истите да се изречни или воздушен пат, најголемиот дел цел е дадено од страна на морето, превозот.

Абажур Боја:
сребро домување, црна домување
Wattage:
2W 12V, 2W 24V
Температура На Боја:
Топло бела 3000K, 6000K белата
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
FDIK
сертификација:
CE,RoHS,EMC,CCC
Осветлување Област:
1-3square метри
Гаранција:
3 Години
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Shadeless
База Тип:
GY6.35
Напон:
24V,12V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
Надолу
Техника:
обложено
Боја На Каросеријата:
Црна
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
За итни случаи
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
флексибилни gooseneck, со switch, лесно монтирање
Број На Модел На:
RGHS3762102
Број на извори на светлина:
1
Боја На Каросеријата:
Сребро.
Објект:
led 12 volt читање светилка
Примена:
camper, јахта, брод, караван
Прекинувач:
ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА база
МОНТАЖА БАЗА:
завртка база
Текст:
12V, 24V
Моќност:
2W
МОНТАЖА ТИП:
завртки зацврсти монтажа

Најдобри понуди..