• Намалена цена
  • Неодамнешно
LED Светло Ноќ Новина Пластични Круна Marquee Знак Детска Спална соба Маса Светилка Деца Божиќ Подароци Партија Свадба Оркестарот Осветлување
zoom_in

LED Светло Ноќ Новина Пластични Круна Marquee Знак Детска Спална соба Маса Светилка Деца Божиќ Подароци Партија

DEN 427.00 711.84

Количина на стоки
check Тековен


ТОПЛА ПРОДАДЕ СВЕТЛИНА ДО ВАШИОТ ЖИВОТ $ 8.65 /место $11.65 26 % ПОПУСТ $ 3.59 /место $3.99 10 % ПОПУСТ $ 15.83 /место $21.83 27 % ПОПУСТ $ 11.99 /место $16.99 29 % ПОПУСТ $ 4.53 /место $4.83 6 % OFF $ 13.99 /место $22.49 38 % ПОПУСТ $ 8.88 /место $16.88 47 % ПОПУСТ $ 6.85 /место $9.85 30 % ПОПУСТ $ 8.49 /место $15.89 47 % ПОПУСТ $ 7.85 /место $11.89 34 % ИСКЛУЧУВАЊЕ $ 18.61 /место $26.61 30 % ПОПУСТ $ 21.99 /место $29.99 27 % ПОПУСТ
LED Светло Ноќ Новина Пластични Круна Marquee Знак Детска Спална соба Маса Светилка Деца Божиќ Подароци Партија Свадба Оркестарот Осветлување
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Додадете елегантен сјај на вашата маса декорација со овој вид на џиновски светне.
Единствен облик дизајн, оваа светла тропски светлина е идеален за око фаќање прилог на вашата партија табела.
Совршен за декорирање на вашиот дом, спална соба, продавница, празнична забава и Божиќ украс, исто така идеален подарок за пријателите или деца.
Супер светло, ниска потрошувачка на енергија, напојува со 2 x AA батерии.
Спецификации :
Тип : 3 D LED Ноќ Светлина
Материјал : Пластика
Стил : Круната Големина : 29x21.5x2.8cm
Извор на светлина : LED
Боја : Бела
Светла Боја : Бела/Розова/Жолта
Батерија : 2 x AA батерии што се бара (не се вклучени)
Употреба : ѕид светла, празник светла, подарок од светлината
Совети : ве Молиме имајте во предвид сите големина тежина и боја може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.
Пакет Листата :
1 x Ноќ Светлина (без батерија)

Бренд Име:
FANHHUI
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип:
ноќ светлина
Енергија:
Префрлете
Wattage:
0-5W
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тип На Батерија:
AA
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Батерии Вклучени:
No
Напон:
36V
Употреба:
празник
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Број На Модел На:
ali033-s2
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Обликот:
круна

Најдобри понуди..