• Намалена цена
  • Неодамнешно
FUMAT Пеперутка Ѕид Светилка Рачно изработени Уметност Папагал Обоено Стакло Светла Сенка Внатрешна Светлина Коридор Бар Хотел Светла Ѕид Sconce
zoom_in

FUMAT Пеперутка Ѕид Светилка Рачно изработени Уметност Папагал Обоено Стакло Светла Сенка Внатрешна Светлина

DEN 626.00 711.84

Количина на стоки
check Тековен

com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега.
Забележи # Во Aliexpress.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. ние го цениме тоа многу.Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не'т биде брзо да се остави негативни / неутрален повратни информации. Повратни информации 1.54 см) основи на Собранието е потребно Плаќање 1.Ние вообичаено се испрати објект за вас како нашето ветување превозот време. Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат. Pls да пребарувате # FUMAT стакло светилка # наместо #Тифани Светилка# Благодарам. Бидејќи веб-сајт мора да се заштити Тифани Накит права и интереси. Превозот 1. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор во Aliexpress.Локалните ги собереш не е достапна. За нас Добредојде за промет на големо! Ние и ветуваме да понуди најниска цена и висок квалитет на производите.Имаме EMS,E-пакет,Кина Пост Воздух Mail може да биде chioce.Ние брод вашата адреса која сте оставени на Aliexpress ,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,Ако сакате да го смените друга адреса, ве молиме да ни остават порака на Aliexpress mail или контакт со Али онлајн разговор. Не пратки во сабота или недела или Национални/Post Office празници.Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 7 дена по вашата исплата е расчисти. 100% Висок квалитет и Сосема нова Функција : Материјал : метал смола стакло Сијалица : E27*3 Напон : 110 V -130 V 220 V -240 V Применливи Место : Ресторан/ Кујна/Hotel /Бар Боја : како на сликата подолу Димензии : Должина 60см Висина 30cm Растојание од ѕид 5cm Една Пеперутка ширина 14cm висина 21cm (1inch=2.

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Боја На Каросеријата:
Светло Жолта
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
База Тип:
E27
Гаранција:
1 година
Бренд Име:
FUMAT
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
ТБ 338446WQ 10
Сенка Тип:
Обоено стакло
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Стакло Камен
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
Надолу
Карактеристики:
FMT ТИФАНИ
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
не вклучувајќи
Тип На Објект:
пеперутка ѕид светилка
Функција:
Европски Стил ѕид sconces
Животните:
пеперутка/папагал ѕид светлина
Абажур материјал :
Стакло
Абажур Боја:
Повеќе
Извор На Светлина:
E26/E27 LED (како подарок)
Занает:
Рачно изработени
Нарачана:
Yes
оригиналниот:
Кина
најдобро за:
Дневна Соба И Кревет

Најдобри понуди..