• Намалена цена
  • Неодамнешно
6W 12W led ѕид led светилка место светло современ дом декорација светлина за спалната соба/dinning соба/тоалетот AC85-265V затворен бар
zoom_in

6W 12W led ѕид led светилка место светло современ дом декорација светлина за спалната соба/dinning соба/тоалетот

DEN 634.00 1218.24

Количина на стоки
check Тековен


Изберете ни е wisest избор. Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуштат повратни информации., специфични причини и др. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА WINING ПОНУДАТА ИЗНОС. Товарни ќе се носат од страна на двете страни во половина; * Ние ќе ги искористиме фини материјали за пакување; ние нема't биде одговорен за прекината или да се прекине за време на транспортот;
* Сите се врати ставки мора да биде преполна со сите компоненти и додатоци се вклучени.

Температура На Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Примена:
Кујна,Бања,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Напон:
220V,110V,90-260V
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Карактеристики:
Внатрешна
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
2 година
Боја На Каросеријата:
Бела
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Број На Модел На:
WLA1255
Техника:
обложено
Бренд Име:
vecli
Број на извори на светлина:
4
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски
Тип На Прекинувач:
Никој

Најдобри понуди..