• Неодамнешно
FUMAT Обоено Стакло Табела Светилка Европски Стил Ноќни Ламби Уметност Стакло Сенка Дневна Соба Стојат Lampe LED Топло Бела Маса Светла
zoom_in

FUMAT Обоено Стакло Табела Светилка Европски Стил Ноќни Ламби Уметност Стакло Сенка Дневна Соба Стојат Lampe

DEN 10063.68

Количина на стоки
check Тековен


Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега. Бидејќи веб-сајт мора да се заштити Тифани Накит права и интереси. Pls да пребарувате # FUMAT стакло светилка # наместо #Тифани Светилка# Благодарам. Опис на производот Материјал : метал, стакло Стил : Тифани Извор на Светлина : Блескаво Основни вида : E27 Моќност : 60 W Димензии : 12" табела светилка висина 48cm cm Дијаметар : 30 CM E27*1 16" табела светилка висина 63cm cm Дијаметар : 40 CM E27*2 Напон : 110 V-120 V 220 V-240 V Боја : види на сликата Гаранција : 1 година Пакет Тежина : 6 кг Пакување големина : 45 * 45 * 25 CM Добро за : трпезарија, спална соба, ходникот , дневната соба, Кујната, студија и така натаму.
Плаќање со Банковен налог,Western Union,T/T,И така натаму. Испорака *Брод во светот од Њујорк со USPS / Федекс, и од Кина од DHL, UPS-от,ТНТ, EMS и така натаму. * Купувачот е одговорен за сите применливи царината, на увозни давачки, и VATs. Ако имате било какви прашања,ве молиме потврдете со вашиот царински пред да купите. *Ние може да го прогласам за пакет со пониска вредност. Услови *30days. гаранција од купените датум. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на неисправни објект. *Ние ќе им понуди замена, reshipment, или наплата за да бидете сигурни дека сте 100% задоволни ако сте примиле неисправни или погрешен точка .објектот е оштетен за време на транзитот или неисправни објектот не е како што е опишано. *Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци. *Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напушти негативни/неутрален повратни информации. Star-резултати се многу важни .

Тип На Објект:
Табела Светилки
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Напон:
220V,110V,90-260V
Извор На Енергија:
AC
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Гаранција:
1 година
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Стил:
Тифани
База Тип:
E27
Бренд Име:
FUMAT
Број На Модел На:
TJ1528
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Тип:
Обоено стакло
Материјал:
Стакло Камен
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
рамка боја:
Браун
Wattage:
51-60W
Сенка Ветер:
Надолу
Примена:
Foyer
Техника:
Обична Обоена
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Тип На Објект:
Тифани Табела Светилки
Абажур материјал :
Стакло
Lampsahde боја :
Повеќе
Стил:
Европски стил тифани маса светилка
Функција:
обоено стакло абажур светилка
Префрлете:
Се повлече жица
Напон:
110-130V 220-240V
Занает:
Рачно изработени
Нарачана:
Yes
оригиналниот:
Кина

Најдобри понуди..