• Неодамнешно
Mabor Luminaria Ноќ Светлина Креативни Шарени Бојата се Менува од Тебе Жаба LED Ноќ Бела Светлина, Светилка
zoom_in

Mabor Luminaria Ноќ Светлина Креативни Шарени Бојата се Менува од Тебе Жаба LED Ноќ Бела Светлина, Светилка

DEN 81.60

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со објектот, ние ќе се справи со неа во рок од 1 ден. Време на испорака : Враќање и Обнова : 1. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние ќе рефундирање на дека целиот износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе издаде наплата или repacement за вас.

Тип На Објект:
Ноќ Светла
сертификација:
CE,CCC
Тип На Батерија:
копчето ќелија
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Бренд Име:
Mabor
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тип:
Атмосферата
Е Батерии Вклучени:
Yes
Обликот:
DIY
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Енергија:
Префрлете
Број На Модел На:
ноќ светлина
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
Night Light

Најдобри понуди..