• Неодамнешно
Ретро Лофт Стил Железо Мермер Sconce Гроздобер Ѕид Светлина За Дома Антички Индустриски LED Ѕид Светилка Затворен Осветлување и луз Де Споредено
zoom_in

Ретро Лофт Стил Железо Мермер Sconce Гроздобер Ѕид Светлина За Дома Антички Индустриски LED Ѕид Светилка Затворен

DEN 4746.24

Количина на стоки
check Тековен

Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.6 KG
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Wemaintain високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% customersatisfaction! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со usimmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние cansatisfactorily решавање на вашите проблеми.
Гаранција
1.Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Рустикален Стил/Поднесе Заврши Сликарство Светлина Насока Uplight Димензии вкупна Висина 32 CM вкупна Ширина 15 CM Целокупната Длабочина од 12 СМ Сијалица Информации Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица МАКС 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Мермер Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Црна Сенка Жолта Боја Декорација Боја Црна Тежина Нето Тежина(kg) 1.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ИЛИ, вие maychoose да има замена.
Испорака
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Ние само брод да се потврди цел адреси. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно). 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
IWHD
Сенка Тип:
Shadeless
Сенка Ветер:
Up
Техника:
Насликани
Карактеристики:
лофт
Тело Материјал:
Железо
Употреба:
празник
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
3 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS,УЛ
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Напон:
90-260V
Материјал:
Вештачки мермер
Боја На Каросеријата:
Црна,Жолта
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
Ѕидот Светла

Најдобри понуди..