• Неодамнешно
Бесплатен Превозот Сребро Ѕид Светилка Decora Алуминиумски Ѕиден Sconce Внатрешни Ѕидови Светла Декоративни E14 Ѕид Sconces За Спалната Соба Осветлување
zoom_in

Бесплатен Превозот Сребро Ѕид Светилка Decora Алуминиумски Ѕиден Sconce Внатрешни Ѕидови Светла Декоративни

DEN 3480.96

Количина на стоки
check Тековен


Бесплатен Превозот Сребро Ѕид Светилка Decora Алуминиумски Ѕиден Sconce Внатрешни Ѕидови Светла Декоративни E14 Ѕид Sconces За Спалната Соба Осветлување
Купи Упатство
1.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!. Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас . Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни . Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3.Ние исто така, обезбеди DHL или FEDEX пратката за земјите кои горно полнење преземени од страна на купувачот ако има потреба, Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи . Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача.Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2. Стоката се превезува по уплатата примена.Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката .И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.

Wattage:
16-20W
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Боја На Каросеријата:
Жолта
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
TY2018-018
Бренд Име:
Златниот Пат
Тело Материјал:
Кристално
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Материјал:
Легура
Сенка Тип:
Кристално
Карактеристики:
Модерна
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
2
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Ветер:
Up
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E14
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square

Најдобри понуди..