• Неодамнешно
3D LED Ноќ Светлина Музика Спортски Автомобил Roadster Тркачки Велосипед со 7 Бои на Светлината за Домашна Декорација Светилка Неверојатни Визуелизација
zoom_in

3D LED Ноќ Светлина Музика Спортски Автомобил Roadster Тркачки Велосипед со 7 Бои на Светлината за Домашна

DEN 575.52

Количина на стоки
check Тековен


Неверојатни 3 D LED Светилка Спортски Автомобил Roadster Тркачки Велосипед Форма LED Ноќ Светла со 7 Бои Магичен Панел 3 D оптичка илузија LED светло
Карактеристики :
1. 8 променливи боја начини, вклучувајќи Цијан, Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта и Виолетова, како и светкави режим што ги прикажува сите бои
2. Допир копче : Притиснете едно време, една боја светлината нагоре, притиснете го повторно, тоа се исклучи. Притиснете, и трето, една боја светне.
3. Автоматски боја менување на режимот. Притиснете го допрете копчето за да минатата боја, потоа притиснете го повторно, авто боја се менува режимот на работа.
4. Напојување : usb кабел или 3pcs ААА батерии
5. Energe штедење. Моќ поминуваат : 0.5 W; LED животен век : 10000 часа
6.Тоа може да се користи во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, хотели, продавница, кафуле, ресторан и слично како декоративни светлина. исто така, може да се како фестивал, birthday (роденден), Божиќни подароци.
Производ Големина : 216 : 150 : 53mm
База : 3.4 : 3.4 : 1.7 инчен
Пакетот вклучува :
1 * лесен водич плоча стакло
1 * светилка база
1 * usb кабел
1 * use manual

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е Батерии Се Потребни:
No
Тело Материјал:
ABS
Употреба:
празник
Енергија:
Допир
Број На Модел На:
resportscar01
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип:
ноќ светлина
сертификација:
FCC,CE
Бренд Име:
MYDKDJL
Извор На Енергија:
AC
Тип На Батерија:
Никој
Wattage:
0-5W
Напон:
5V
Обликот:
Автомобил

Најдобри понуди..