• Намалена цена
  • Неодамнешно
2.5 W ПИР Детектор на движење Epistar LED Чип сензор за Светло Led Скалило Светлината Инфраред Човечкото Тело Индукција Светилка ПВЦ Ѕид Светилки
zoom_in

2.5 W ПИР Детектор на движење Epistar LED Чип сензор за Светло Led Скалило Светлината Инфраред Човечкото Тело

DEN 343.00 1008.00

Количина на стоки
check Тековен


Име на производ : LED скалило светлината
1 Power : 2.5 W
2 извор на Светлина : Epistar LED Чип
3 Емитуваат боја : Топло Бела
4 Боја температура : 2700-3000 K (Топло Бела) ;6000-6500 K (Ладно Бела)
5 Влезен напон : AC185-265 V AC 50/60 Hz
6 Школка материјал : ПВЦ
7 Димензии : W96mm *L96mm*H32mm
8 Производ тежина : 0.11 kg


Абажур Боја:
Бела, Црна, Сребрена, Златна
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K), Кул Бело(5500-7000K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Карактеристики:
led скалило светилка
Тело Материјал:
ABS
Број на извори на светлина:
1
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна,Портокалова
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Стил:
Современа
Инсталација Тип:
Ressessed Во
Техника:
Насликани
Бренд Име:
LAINGDERFUL
Осветлување Област:
1-3square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Foyer
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Сенка Ветер:
Надолу
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
2years
Извор На Светлина:
LED Светилки
Материјал:
ПВЦ
сертификација:
CE
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
скалило светлината
Е dimmable:
No
База Тип:
86
Напон:
AC185-265
Боја На Каросеријата:
sliver
Тежина:
150g
моќност:
2.5 W
Извор На Светлина:
epistar led чип
Емитуваат Боја:
топло бела
Димензии:
W96mm *L96mm*H32mm

Најдобри понуди..