• Неодамнешно
Кинески стил Големи пејзаж Светилка за отворен осветлување на двор Градина Светилка новина павилјон Водоотпорен Надворешен Ѕид LED Светилка Arandela
zoom_in

Кинески стил Големи пејзаж Светилка за отворен осветлување на двор Градина Светилка новина павилјон Водоотпорен

DEN 4752.00

Количина на стоки
check Тековен


2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин. Западна Европа, Северна Европа , Австралија, Јапонија ,итн
4-8 дена
Бразил ,Мексико, Русија ,Источна Европа,Блискиот исток,итн
6-15
САД , Канада. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Превозот начин
Дестинации
Превозот време
САД , Канада. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 7 работни дена. Западна Европа, Северна Европа ,.
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768]
[xlmodel]-[производи]-[33768] Претпоставувам дека Ви се Допаѓа
[xlmodel]-[custom]-[5057]
[xlmodel]-[custom]-[5057] Опис
Материјал : алуминиум база + стакло абажур
*Големина : Долго 210mm, Широк 210mm *Висина 415mm види слика за детали
*Lightsource & bulbholder : E27,1 светилки/светла*5 W(led) или 9 W(заштеда на енергија сијалица) или 40 W( Блескаво сијалица, lightsource/светилки не се вклучени (Ако треба pls контактирајте со нас)
Боја : црна/bronzedвиди слика за детали
Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)
Напомена : Ако сте Шведска или Ru ssian Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052]
[xlmodel]-[производи]-[5052] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[5044]
[xlmodel]-[custom]-[5044]
[xlmodel]-[custom]-[5044]
[xlmodel]-[custom]-[5044] Испорака и услуга
За Превозот/испорака
1).

Бренд Име:
regron
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Стил:
кинески стил
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Материјал:
Алуминиум
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Кован
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
5-10square метри
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
2
Број На Модел На:
qiyuan-10118
Карактеристики:
столб светилка
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CCC,CE,CQC,PSE
Боја На Каросеријата:
Црна,Јасно,Светло Жолта
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
FRM:
qiyuan

Најдобри понуди..