• Намалена цена
  • Неодамнешно
Модерната Едноставна LED Ѕид Светилка Бања Огледало Светилки за Читање Светлина дневната Соба Спална соба Aisle Ѕид светла Бесплатен Превозот
zoom_in

Модерната Едноставна LED Ѕид Светилка Бања Огледало Светилки за Читање Светлина дневната Соба Спална соба Aisle

DEN 3137.00 3690.24

Количина на стоки
check Тековен


*** Ве молиме забелешка светлина боја кога цел, инаку ние стандардно како во бело. ***

Абажур Боја:
A-24CM 6W, Б-40CM 14W, C-60CM 20W, Д-72CM 24W, E-90CM 30W
Wattage:
6-30W
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
220V
сертификација:
FCC,RoHS,EMC,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
LED Огледало Светилка
Употреба:
празник
Материјал:
acryl
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Број на извори на светлина:
> 20
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
LUALS
Осветлување Област:
5-10square метри
Број На Модел На:
led светилка ѕид
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Земја на потекло:
произведено во Кина

Најдобри понуди..