• Намалена цена
  • Неодамнешно
1Pc/многу 3W RGB базен LED светло IP68 подводни центарот на вниманието Светилка со Далечински Управувач Светла 4.5 V СВЕТЛА за осветлување
zoom_in

1Pc/многу 3W RGB базен LED светло IP68 подводни центарот на вниманието Светилка со Далечински Управувач Светла

DEN 129.00 143.52

Количина на стоки
check Тековен


Емитуваат Боја:
RGB со далечинско
Wattage:
3W
Тип На Објект:
Подводни Светилки
сертификација:
ЕМК,RoHS,CE
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
една година
База Тип:
Оптоварување
Примена:
Базен
Употреба:
празник
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
KS-SB-010M
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Енергија:
DC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
6V
Карактеристики:
Декорација Употреба RGB Multicolor LED Вазна Подводни Светлина
Бренд Име:
KITOSUN
LED сијалица Количина:
10pcs Мулти-бои SMD led светла
LED светла боја:
Мулти-бои, може да се меша за да се 16 различни бои
Извор На Енергија:
3AAA Алкални батерии за светлина, CR2032 за далечински контролер
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Водоотпорен:
да,водоотпорен дизајн
Големина:
2.8 diameter , 1 tall
Виси Кука:
Со Виси кука . лесно се инсталира
Тежина:
Light is 50 grams
Функции:
далечински контролирани ,водоотпорен дизајн.
Апликации:
Наргиле ,Shisha база ,вазни, стакло , хартија фенер светлина.

Најдобри понуди..