• Намалена цена
  • Неодамнешно
1pc ЕУ Plug Ѕиден Штекер LED Светилки Ноќ Светлина AC напон 220V Светлина Контрола за Светло Жолта Патка Спалната соба Светилка Подарок за Деца Симпатична
zoom_in

1pc ЕУ Plug Ѕиден Штекер LED Светилки Ноќ Светлина AC напон 220V Светлина Контрола за Светло Жолта Патка Спалната

DEN 60.00 103.68

Количина на стоки
check Тековен


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Патка Ноќ Светлина
3. Материјал : ABS
4. Големина : 71mm
5. Боја : Жолта
6. Дијаметар : 60mm
7. Приклучок : ЕУ стандард
8. Напон : 220 v , Снага : 0.5 w
9. Убав Божиќ Подароци за вашите Деца
10. Заштеда на енергија и enviromental protection
11. Симпатична Жолта Патка форма ќе се направи вашата соба уникатна
12. Идеална за дома, барови,кафулиња, свадба, забава и други места
Пакетот вклучува :
1 * Лесен-за контрола на LED Сензор Ноќ Светлина Светилка

Бренд Име:
Tonewan
Е Светилки Вклучени:
Yes
Обликот:
Цртан филм
Тип:
Атмосферата
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Извор На Енергија:
AC
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Батерии Вклучени:
No
Употреба:
празник
Е Батерии Се Потребни:
No
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Број На Модел На:
N1156
Тип:
патка ноќ светлина
Материјал:
ABS
Големина:
71mm
боја:
Жолта
Се применува за:
Декорација, Фестивали, Божиќ, Плоштад, Двор
Тип На Батерија:
Никој
Напон:

Најдобри понуди..