• Намалена цена
  • Неодамнешно
Денот на вљубените Подароци 3D LED Светилка Ноќ Светлина 7 Бои Табела Светилка Дома Декор Сијалица Допре Сензорот Luminarias за Сопруга Подарок Dropship
zoom_in

Денот на вљубените Подароци 3D LED Светилка Ноќ Светлина 7 Бои Табела Светилка Дома Декор Сијалица Допре Сензорот

DEN 620.00 912.00

Количина на стоки
check Тековен


100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D визуелен ноќ светлина ќе биде одличен и романтичен подарок за вашиот пријател и си Неверојатно, користете само некое 2 D акрилик парче да се создаде атрактивна стереоскопски 3 D визуелен модел и светлосни ефекти, се чини дека живописни и полна со индивидуалност, добро осветлување ефект и полн со креативност Ласерско гравирање акрилик парче само 5мм дебелината, но избави магичен 3 D осветлување, удобен и корисна, лесно може да се користат Не само стереоскопски 3 D осветленост, но, исто така, покажуваат вашиот шарени осветлување ефект, копчето се префрлите на контрола на осветлувањето и бојата, седум бои и еден од тебе боја за да изберете само притиснете го копчето за вклучување, ABS база на Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг работа животниот век, појавување со акрил светлина водич плоча, да ви донесе мека но светла доволно осветлување ефект, без блескави и висока температура постои, се безбедни за употреба
Предмет Тип : 3 D LED Ноќ Светлина База Материјал : ABS Пластика Светлина Водич Плоча Материјал : Акрилик Процес : Ласерско Гравирање Моќ на Владата : USB/Батерија (Батерија, не се вклучени) Влезен Напон : DC5 V Извор на Светлина : LED светла Боја : 7 Шарени Промена Светлина Шема : Стереоскопски 3 D Слика(Како што Сликите Покажуваат) Напојување : USB Напојува Префрлете го Режимот : Допир Прекинувач ( Може да го промени бои) Производ напон : 5 V Производ моќ : 3 W Тежина : Околу 280g
1x Акрилик Панел 1x База 1x Упатство 1x USB Кабел без Адаптер
Секоја светилка има 7 единствена боја на светлина и светлото трепка ефект
Мал Подарок за вас, ако цел од нас.

боја:
7 Бои Промена
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е Батерии Се Потребни:
No
Број На Модел На:
3D-023
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,CE
Енергија:
Допир
Извор На Енергија:
Сува Батеријата,DC
Бренд Име:
Asmarluxx
Тело Материјал:
Пластични
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Обликот:
Срцето
Тип:
ноќ светлина
Тип На Батерија:
AA
Wattage:
0-5W
Напон:
5V

Најдобри понуди..