• Намалена цена
  • Неодамнешно
3 Метар 20 pinecone led string светлина, Божиќ гарланд светлина АА батерија управувана, спална соба декорација или chrismas дрво светлина
zoom_in

3 Метар 20 pinecone led string светлина, Божиќ гарланд светлина АА батерија управувана, спална соба декорација

DEN 426.00 609.12

Количина на стоки
check Тековен


Употреба:
празник
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
Flameless/home декорација/подвижни/заштеда на
сертификација:
CE
Повод:
Спална соба
Должина:
300cm
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Број На Модел На:
20170313-A15
Гаранција:
1 година
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
AA
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Извор На Светлина:
LED
База Тип:
Никој
Напон:
4.5V

Најдобри понуди..