• Намалена цена
  • Неодамнешно
2m/3м/5M 3V-12V Флексибилни Неонски Сјај Светлината ЕЛ Челичното Јаже лента Кабел LED Лента Неонски Светла Облека Чевли Автомобил декоративна лента светилка
zoom_in

2m/3м/5M 3V-12V Флексибилни Неонски Сјај Светлината ЕЛ Челичното Јаже лента Кабел LED Лента Неонски Светла

DEN 163.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен

2m/3м/5 M 3 V-12 V Флексибилни Неонски Сјај Светлината ЕЛ Челичното Јаже лента Кабел LED Лента Неонски Светла Облека Чевли Автомобил декоративна лента светилка
100% сосема нов и висок квалитет,2 годишна гаранција Боја : Розова, Сина, Жолта, Портокалова, Зелена,Црвена, Бела, небото-сина, флуоресцентни - Зелена,виолетова Флексибилни и отпорен на вода, може да биде свиткана во било која форма и се сече на било која должина Може да понуди 360 степени на осветлување заштеда на Енергија, долг живот време Живот време : повеќе од 12,000 часови 3 лесни начини : стабилен на, quick flash, бавно флеш. Одлично за автомобил декорација, партии, кампување, бар декорација и така натаму Жица должина : 2m/3м/5m Работна температура : - 40 C да 80 C Powered by : 2 X AA батерии ( не се вклучени ) ве Молиме да напомена дека која боја ти треба кога ќе го поставите цел, или ние ќе брод случајно!
1 x EL Жица 1 x Батеријата случај (не се вклучени батерии)

Емитуваат Боја:
Црвена, Зелена, Сина, розова, портокалова, Флуоресцентно зелена, Небо сина, бела, жолта, purle
боја:
2m 1sets, 3m 1sets, 5m поставува 1
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Лента тип:
SMD
LED Чип Бренд:
Epistar
Led Диоди Број/M:
2m/3м/5m Неонски Светлина
Повод:
дневна соба
Енергија:
Префрлете
Број На Модел На:
led ЕЛ жица Неонски Светлина
Водоотпорен:
Yes
Просечен Живот (часот):
60000
Спецификации (монистра светлина / m):
2m/3м/5m Неонски Светлина
Потрошувачка на енергија (W/m):
.
LED Чип Модел:
.
Напон:
DC3V-12V

Најдобри понуди..