• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мини Инспекција Светилка КОЧАН LED USB Полнење Магнетни Пенкало Клип Рака Факел Светло Работа Светла Изграден во 2 14500 Батеријата
zoom_in

Мини Инспекција Светилка КОЧАН LED USB Полнење Магнетни Пенкало Клип Рака Факел Светло Работа Светла Изграден

DEN 341.00 598.56

Количина на стоки
check Тековен


Мини Инспекција Светилка КОЧАН LED USB Полнење Магнетни Пенкало Клип Рака Факел Светло Работа Светла Изграден во 2 14500 Батеријата
Карактеристики :
3 W КОЧАН LED технологија, и имаат 1 W LED во врвот за фенерче
Клипот може да се ротираат за 180 степени, и со магнетни, може да биде прикачена на метален објект, како што се метална кутија, автомобил.
Батерија : Вграден-во литиум батерија 2 * 14500 (3.7 V / 800 М),Со напојува преку USB полнење кабел До 4-8 hr runtime
Димензии : 182x32mm, Солиден ABS тело и отпорен на Вода
РАБОТА : НА Врвот позиционирани 1 W LED светла-КОЧАН 3 W LED светла-Оф
Спецификација :
Моќност : 3 W КОЧАН светлина + 1 W врвот на светла
Должина : 18.2 cm
Тежина : 84g
Боја : црвена
LED Светилки Живот : 110,000+ часа
Батерија : Вграден-во литиум батерија 2 * 14500 (3.7 V / 800 М-р)
Пакетот вклучува :
1pcs *Светлото+1 buc cablu USB

Боја На Каросеријата:
Црна, Сина, Портокалова, Црвена
Тип На Објект:
Рефлектори
Тип На Батерија:
14500
Број На Модел На:
WY6843
Тело Материјал:
ABS
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна,Црвена
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Лумен:
800
Тип На Светилка:
работа светилка,дневна светлина, ourdoor спорт осветлување
Водоотпорен:
Yes
Зум:
No
сертификација:
CCC,CE
Бренд Име:
sanyi
Функција:
Шок Отпорни
Осветлување Растојание:
50-100 метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
3W
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Модел на LED Монистра:
КОЧАН LED+ LED

Најдобри понуди..