• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Водоотпорен Мини LED 3W Алуминиум Корисна Светло Џеб Keychain Факел Светлина за Домаќинство Отворено Кампување Светилка
zoom_in

Нови Водоотпорен Мини LED 3W Алуминиум Корисна Светло Џеб Keychain Факел Светлина за Домаќинство Отворено Кампување

DEN 69.00 125.76

Количина на стоки
check Тековен


Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.5×2cm(L*D) Материјал : Алуминиум легура Боја : Црна
Пакет се Вклучени : 1 x Мини LED Светилка
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
. Идеален за лов, кампување, риболов, пешачењето, патуваат, качување, итн.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Долг живот, издржливи во употреба.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо. Водоотпорен, но НЕ се погодни за долго време впива вода и нуркање. Wattage : 3 W извор на Светлина : LED светло Максимална осветленост : под 100 lumens Максимална осветленост спектар : според 50m Моќност : 1 х АА Батерија (Не се вклучени) Големина : 9. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Згора на тоа, царинската во некоја земја е сериозна, ако пратката е превозот од страна на брза испорака DHL,EMS, но лишени од слобода од страна на царинската управа,
купувачот ќе преземат одговорност за тоа, ако има потреба било какви информации, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние ќе направиме се најдобро да ви помогне,ви благодарам.

Боја На Каросеријата:
Црна, Сина, Црвена
Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
боја:
Повеќе
полнач:
Не Е Применливо
Функција:
Шок Отпорни
Тело Материјал:
Алуминиум
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Осветлување Растојание:
< 50 m
Лумен:
< 100
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Светилка:
за Отворено Крстоносните Кампување
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
мини led светилка
Водоотпорен:
Yes
Wattage:
3W
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Тип На Батерија:
AA
сертификација:
CCC
Модел на LED Монистра:
Q5
објасни:
не се вклучуваат батеријата

Најдобри понуди..