• Неодамнешно
Висок квалитет 2m 20 LED Батерија Управувана Божиќ Свадба Самовила String Светла,бела
zoom_in

Висок квалитет 2m 20 LED Батерија Управувана Божиќ Свадба Самовила String Светла,бела

DEN 96.00

Количина на стоки
check Тековен


HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС
*2m 20 LED Батерија Управувана Божиќ Свадба Самовила String Светла,бела
Надворешна и внатрешна декорација светлина.
Светло до вашиот одмор партија со низа светла.
Висат на влакно на светлата низ дрвјата и да ја претвори секоја прилика во еден момент партија.
Тоа е многу добро за прогласи вашата партија, дома, во продавница и Божиќ ден.
Низа светлина треба да се чува подалеку од влага, дожд или магла. Надворешна и внатрешна декорација светлина. Светло до вашиот одмор партија со низа светла. Висат на влакно на светлата низ дрвјата и да ја претвори секоја прилика во еден момент партија. Тоа е многу добро за прогласи вашата партија, дома, во продавница и Божиќ ден. Низа светлина треба да се чува подалеку од влага, дожд или магла.Надворешна и внатрешна декорација светлина.
Светло до вашиот одмор партија со низа светла.
Висат на влакно на светлата низ дрвјата и да ја претвори секоја прилика во еден момент партија.
Тоа е многу добро за прогласи вашата партија, дома, во продавница и Божиќ ден.
Низа светлина треба да се чува подалеку од влага, дожд или магла.
LED Боја : Бела
Вкупно светилки : 20 LED
Материјал : ПВЦ
String светлина Должина : 2m
Напојува со 3 x AA батерии(не се вклучени)
Пакетот вклучува :
1 x 2m "АА" батерија за Напојување 20led string Светла
1 x батеријата

Бренд Име:
GX.Diffuser
Тип На Објект:
Лента

Најдобри понуди..