• Неодамнешно
JIGU A32LI9H A32N1405 Оригинални лаптоп со Батерија За Asus G551 G551J G58 G771 GL551 GL771 N551 N751 10.8 V 56WH
zoom_in

JIGU A32LI9H A32N1405 Оригинални лаптоп со Батерија За Asus G551 G551J G58 G771 GL551 GL771 N551 N751 10.8

DEN 1920.00

Количина на стоки
check Тековен

Repack во оригинално пакување : Затворен сè што првично се примени, вклучувајќи ги и сите прирачници и слични материјали. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Во враќање на производи за нас, клиентите мора да ги плати за враќање товар.
Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !
Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини. За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба.
Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел. Ние не сме одговорни за било која ставка испратени до нас, тоа не е нашиот производ. Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во рок од 15 (петнаесет) дена од купувањето. На restocking такса може да се полни, во зависност од состојбата на врати стока. Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни. Производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници, празно гаранција картички, и други додатоци обезбедени од страна на производителот. Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање.
100% Оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби
A32 N1405 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : A32 LI9 H A32 N1405 A32 N1405 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : G551 GL551 N551 JN G551 J GL551 J N551 JQ G551 JK GL551 JK N551 JV G551 JM GL551 JM N551 JW G551 JW GL551 JW N551 JX G551 JX GL551 JX N551 Z G58 GL771 N551 ZU G58 J GL771 J N751 G58 JM GL771 JM N751 J G771 GL771 JW N751 JK G771 J N551 N751 JM G771 JK N551 J N751 JQ G771 JM N551 JK N751 JW G771 JW N551 JM N751 JX
Шопинг совети.

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
ASUS
Батеријата Напон:
11.1 V/v 10.8
Број На Модел На:
A32N1405
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција

Најдобри понуди..